Zygler-Przysucha A., dr ginekolog

Rynkowa 31
05-816 Michałowice
województwo mazowieckie
Telefon: 22 244 26 78
Strona www:
  • Obecnie 5/6 (łącznie głosów: 2)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ocena: 5.0/6 (głosów: 2)

Moja specjalizacja to prowadzenie ciąży, leczenie niepłodności oraz diagnostyka USG w tym 3/4D. Współpracuję z kliniką leczenia niepłodności Novum oraz ze szpitalem Bielańskim.

Godziny otwarcia

poniedziałekZamknięte
wtorek16:00-21:00
środaZamknięte
czwartek16:00-21:00
piątekZamknięte
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte

Jak dojechać?

Opinie

Gość

W ubiegłym tygodniu byłam pierwszy raz u Pani dr.Okazała się bardzo miłą, sympatyczną i kompetentną osobą. To moja pierwsza ciąża,więc miałam mnóstwo pytań;) Pani doktor wszystko mi powoli wyjaśniła, rozwiała też wiele moich obaw. Powiedziała co i jak robić, jeśli cokolwiek by się działo, gdzie należy pojechać oraz jakie są moje prawa:) Po przejściach jakie miałam z innymi lekarzami, myślę,że w końcu trafiłam na odpowiedzniego lekarza:) Szczerze polecam, naprawdę świetna profesjonalistka z rozsądną cenę:) Myślę,że każdy kto raz do Niej pójdzie,nie będzie chciał już mieć innego lekarza. W każdym bądź razie ja mam takie odczucia. Oby więcej takich lekarzy było!!

Gość

Jestem pacjentką Pani Doktor już trzy lata. Jestem pod dużym wrażeniem jej profesjonalizmu, cierpliwości i delikatności. Jest osobą bardzo wymagającą i stanowczą a zarazem bardzo ciepłą i życzliwą. Zawsze znajdzie dla pacjentki odpowiednią ilość czasu i słowa otuchy. To prawdziwy lekarz z powołania i wspaniały człowiek.

Inni lekarze w okolicy

Nova Estetica. Klinika dentystycznaTomcia Palucha 37
02-495 Warszawa

Nova Estetica. Klinika dentystyczna

Michaił PołykowskijKlonowa 25A
05-816 Opacz Kolonia

Michaił Połykowskij

Dołącz do nas!

W dzisiejszych czasach lekarze, którzy rozwiążą nasz problemy zdrowotne szybko, niedrogo, a co najważniejsze - solidnie, są na wagę złota. Jeśli jesteś jednym z nich i chcesz, aby ludzie dowiedzieli się o tym – dołącz do nas! Znajdziesz u nas najlepszych fachowców z całej Polski, którzy oferują usługi związane z leczeniem na małą i wielką skalę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że liczy się nie tylko szybki kontakt, ale równie istotna jest przystępna cena. Lekarze zrzeszeni na naszym portalu to sprawdzeni i polecani ludzie, prawdziwi fachowcy w swojej brnży, dzięki którym swoje problemy zdrowotne rozwiążesz jeszcze szybciej!